Cihaz Hakkında

Bir çeşit anti-aging cilt bakım yöntemi olan AquaFresh, cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde kullanılan bir cihazdır. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için AquaFresh tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

AquaFresh yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır. Cilt yüzeyinde yer alan ince çizik ve kırışıklıklar, var olan renk farklılıkları ve lekeler, farklı cilt tipleri için hazırlanan serumlar sayesinde tedavi edilebilir. Antioksidan, hyaluronik asit ve protein içerikli peptit solüsyonları cilt altına uygulanarak, cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasını, genç, canlı ve yumuşak görünmesini sağlar. Tüm işlemlerin tek seansta kombine edildiği AquaFresh yöntemi sayesinde pek çok farklı bakım işlemi kolay, hızlı ve etkili bir şekilde uygulanır.

AquaFresh Ne İşe Yarar?

Çevresel etkilerin yanı sıra, güzel ve genç görünmek adına yapılan yanlış uygylamalar, uzun süre güneşlenme ve cilt tipine uygun olmayan kozmetik ürünlerin kullanımı gibi hatalı bakımlar sonucunda cilt gözenekleri kapanır ve oksijen alamaz hale gelir. Tüm bunlarla birlikte, cildin alt katmanlarında yer alan ölü hücrelerin birikmesi sonucunda cilt olduğundan daha yaşlı, yorgun ve kırışık görünür. Uygulama sonrasında herhangi bir özel bakım gerektirmeyen AquaFresh sayesinde, bu problemler çok kısa bir süre içinde giderilir. Cildi temizlerken mevcut problemlerin giderildiği, aynı anda vakumlu başlık ile ölü deri ve hücrelerin aspire edildiği temizlik işlemi sonrasında cildi sağlıklı ve etkili şekilde besleyen serumlar cilt altına pompalanır. İhtiyaç halinde peeling uygulaması da yapılabilir. Hassas, kurumuş ve yıpranmış cilt tiplerinde de güvenle uygulanabilen yöntem sayesinde dokular zarar görmez. Cildi tahriş etmeden ve iz bırakmadan, konforlu bir şekilde güzel ve canlı görünen bir cilt sunar. Cilt kırışıklıkları ve lekeleri, genişlemiş gözenekler, akne ve siyah noktalar, cilt kırışıklıkları ve yağlı cilde has problemler AquaFresh uygulaması ile yok edilir. Tek bir seansta, 30 dakikadan kısa bir sürede, her yaştan kişiye ve cilt tipine aşağıdaki işlemler uygulanabilir.

AquaFresh Cilt Bakım Cihazı

Cihaz Tipi: Çok Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı
Fonksiyon Adedi: 6
Başlık Adedi: 6
Ekran: 8 Inch Dokunmatik Ekran
Hazne Adedi: 4
Atık Haznesi: Var

Her Kullanıcı İçin Cihaz Kullanım Eğitimi
1 Yıl Ücretsiz Sınırsız Teknik Servis
Bilgi Al

Avantajları Nelerdir?

 • Her yaştan kişiye ve her cilt tipine uygulanabilir.
 • Ağrı ve acısız bir işlemdir.
 • Ciltte tahriş, kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz.
 • Derinlemesine temizlik ve bakım sağladığından, uzun süre etkilidir.
 • Uygulama sonrasında cilt, pamuk gibi yumuşak, pürüzsüz ve parlak olur.
 • Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünümü beraberinde getirir.
 • Cilt tonunda var olan dengesizliklerin giderilmesinde etkin çözüm sunar.
 • Genişlemiş gözeneklerin daralmasını, akne, siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar.
 • İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.
 • Cildin nem dengesini korur, aşırı yağlanmaların önüne geçer.
 • Cilt elastikiyetini artırır.
 • Yaklaşık 30 dakika içinde tüm işlemler tamamlanmış olur.
 • Her mevsim uygulanabilir.
 • Uygulama sonrasında kişi, hemen normal hayatına dönebilir