Cihaz Hakkında

Hifu, odaklanmış ses dalgalarının kullanıldığı, ameliyatsız yüz germe ve cilt toparlama yöntemidir. Odaklanmış ses dalgaları cildin en alt tabakasına kadar inerek, ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlar.

Bunun dışında cildin üst ve orta tabakasında kolajen sentezini uyandırır ve bu şekilde ciltte gençleşme sağlanır. Ameliyatsız yüz germe olarak tanınan Hifu, cerrahi bir operasyon değildir.

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı

Cihaz Tipi: Odaklanmış Ultrason
Ekran: 17 Inch Dokunmatik Ekran
Tarama Alanı: Ayarlanabilir
Atış Hızı: Ayarlanabilir
Atış Genişliği: Ayarlanabilir
Enerji: Ayarlanabilir

Her Kullanıcı İçin Cihaz Kullanım Eğitimi
1 Yıl Ücretsiz Sınırsız Teknik Servis
Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe Kaç Seans Sürer?

Hi-Fu Face ile ameliyatsız yüz germe uygulaması yalnızca tek seanslık bir uygulamadır. Uygulanan tek bir seanslık HIFU işleminden sonra ciltteki kolajen dokularının uyarılmasına bağlı olarak ciltte sıkılaşma ve gerginlik meydana gelir ve kolajen üretimi tetiklenir.

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe Seansı Ne Kadar Sürer?

Hi-Fu uygulaması süresi danışanın yüzünde işlem yapılacak olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bununla beraber ortalama seans süresi 30 ila 60 dakika arasında değişmektedir. Hi-Fu seansının ardından hastada uygulama yapılan bölgedeki istenen sonuç kişinin cilt altı bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana gelmektedir.

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Hi-Fu ameliyatsız yüz germe uygulaması kişide yanak, çene, boyun ve gıdı bölgesindeki gevşeme, sarkmalarda etkili olmaktadır. Ayrıca kaş ve alın bölgelerine, göz kapağı ve çevresine, dekolte bölgesine başarı ile uygulanabilmektedir.

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Acılı / Ağrılı mıdır?

Hi-Fu Ameliyatsız yüz germe uygulaması esnasında danışanın hissettiği acı ve ağrı durumu kişinin ağrı eşiğine göre değişmektedir. Bununla beraber danışanların uygulama esnasında duydukları acı hissi küçük bir iğne batmasına benzer bir duruma benzetilmektedir. Hissedilen bu iğne batması benzeri acı hissi odaklanmış ses dalgaları enerjisinin ciltte hedeflenen dokuya gittiğini ve bu sayede Hi-Fu uygulamasının danışanın cildinde germe (lifting) ve sıkılaşma etkisini sağladığı anlamına gelmektedir.