Nantech Beauty Equipment

Uzun yıllardır Estetik & Güzellik sektöründe hizmet vermiş, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde yapmış olduğu ticaretler ve vermiş olduğu hizmetler (teknik servis, eğitim) nedeniyle birçok referansları bulunan, Referanslarla büyüyen, Güzellik cihazları ve ekipmanlarının son kullanıcıya ulaşmasında maksimum kalite ve dengeli bir fiyat politikasıyla, tamamen son kullanıcıya yönelik empati yapılarak kurulmuş ÜRETİCİ FİRMA DESTEKLİ İTHALAT&İHRACAT firmasıdır.

 

İthalatını yaptığımız (özellikle lazer epilasyon) cihazlar, tamamen bizim kontrolümüzde Türkiye şartlarına uygun, son teknoloji kullanılarak özel olarak üretilmiş, bütün testlerden geçirilmiş, SERTİFİKALI cihazlardır.

Vizyonumuz; paylaşarak büyümek ve ‘’Siz Kazanırsanız,Biz Kazanabiliriz’’ düşüncesi üzerinedir. Kaliteli cihaz, doğru bilgi / eğitim desteği ve de doğru kullanım başarıyı getirir. Sizin başarınız size güvenerek salonunuza gelmiş müşterinizi mutlu eder. Hem size para kazandırır hem de başka yeni müşterileriniz için referans olur. Sizin başarılı olmanız da bize kazandırır.

Nantech Olarak Felsefemiz

Parçası eksik bir zincir kimseye bir şey kazandırmaz.